38 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Lens Kutusu

Lens kutusu lenslerinizi koruyan bir lens saklama kabıdır. Lenslerinizi dış etmenlerden korur mikrop ya da bakteri kapmasını engeller ve kullanım ömrünü uzatır. Lens kaplarının bir çok çeşidi bulunmaktadır. Rengarenk olmalarının yanında lens kullanımını çok kullanışlı bir hale getirmektedirler.

Lens kutusu içerisinde genellikle bulunan lens aparatları ayna, cımbız, vantuz, küçük boy solüsyon saklama şişesi ve lens saklama kabıdır. Tüm lens kutularında bu içerik bulunmayabilir. O yüzden lens kutusu alırken içerisinde nelerin bulunduğunu ve ihtiyacınızı karşılayıp karşılamadığını kontrol edin. Lens kullanıcılarının en çok yaptığı hatalardan biri kullandıkları lensin hijyenine özen göstermemeleridir.

Bu ürünler çoğu zaman görüş kalitesini arttırmak ya da estetik kullanım amacıyla tercih edilir. Hassas yapıya sahip olan lenslerin ömrünü uzatmak ve göz sağlığını korumak için doğru muhafaza edilmesi gerekir. Bu yüzden kontakt lens kutusu, bu ürünleri kullanan kişiler tarafından en çok ihtiyaç duyulan aparatlardandır. Özellikle seyahat ve açık hava kullanımları için rahatlık sağlayan lens saklama kutusu, lenslerinizi dış etmenlere karşı korur ve hijyenik kullanım sağlar. Şık görüntüsüyle her zevke hitap eden ve toksik hiçbir maddeyi barındırmayan kaliteli plastik malzemelerden üretilen lens taşıma kutusu çeşitlerine, Lensimo’nun uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Lens Kutusu Kullanım Şekli

Lens kutusu lenslerinizi ve göz sağlığınızı koruması açısından son derece önemli bir lens aparatıdır. Lenslerinizi sipariş ettikten sonra ambalajından çıkarırken lensleri parmaklarınızla değil lens kutunun içerisinde yer alan cımbız ile tutarak çıkarın. Almış olduğunuz lens kutusunun içerisindeki küçük lens kaplarının içerisine yarısına solüsyon dökün ve lenslerinizi cımbızla tutarak lens kutusunun ceplerine bırakın. Lenslerinizi her takıp çıkardığınızda lens kabı içerisinde ki solüsyonu yenilemeyi unutmayın.

Antibakteriyel Lens Kabı Modelleri ve Lens Yıkama Kutusu

Dünya çapında yaklaşık 125 milyon kontakt lens kullanıcı bulunur. Günlük tek kullanımlık lensler hariç diğer tüm modeller, gece boyunca saklama ve dezenfeksiyon için bir lens saklama kutusu kullanımını gerektirir. Lens yıkama kutusu, bu ürünleri kullananların olmazsa olmazları arasında yer alır. Aynı zamanda toz, mikrop ve bakteri oluşumunu önlemek için lens kabınızı temizlemek, ürünün kendisini temizlemek kadar önemlidir. İstenmeyen bakteriler göz enfeksiyonu riskini artırabileceği için antibakteriyel lens kabı kullanırken içiniz rahat olur. Bu lens kutuları, çıkıntılı oluklara yerleşebilen bakteriler için pürüzsüz yüzey tasarımı ile sağlığa zararlı oluşumları engellemeye yardımcı olan malzemelerden üretilir.

Mühürlü kilit özelliği sayesinde ürünü olası darbelerden korur ve ekstra koruma olanağı sunar. Her yaş grubuna hitap eden çeşit çeşit lens kutusu seçenekleri çocukların da göz sağlığını önemsemesine katkıda bulunur. Kutuların üzerindeki göstergeler ile lens kutusu sağ sol ayrımına yardımcı olur. Farklı tasarımlara ve özelliklere sahip olan modelleri Lensimo’dan inceleyebilirsiniz. Her müşteri için geniş seçenek aralığı sunan Lensimo, her isteğe uygun ürün seçeneği ile kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlar. Siz de modeller arasından inceleme yaparak seçiminizi yapabilirsiniz.

Lens Kutusu Çeşitleri

İçerisinde sadece küçük lens kapları ve ayna barındıran lens kutuları, lens kaplarıyla birlikte cımbız barındıran lens kutuları, cımbıza ek vantuz barındıran ve bunlara ek bir de solüsyonunuzu daha küçük ebatlarda yanınızda taşımanıza olanak sağlayan küçük boy lens solüsyon şişesi.

Şimdi bunlara ek birde şarjlı lens kutuları bulunmakta. Yanında ekstra bir şarj kablosu bulunur. Bu lens kutuları üzerinde bulunan küçük lens kaplarının altında bulunan döner bir mekanizmaya sahipler. Lenslerinizi solüsyon ile birlikte içlerine koyup kapaklarını kapatıp düğmesine bastığınızda lensleriniz otomatik olarak temizlenmiş olacaktır. Çok kısa sürede şarj olup şarjı üzün süre dayanmaktadır.

Lens Kutusu Fiyatı

Lens kutusu satın almak isteyen kullanıcılar için bir çok farklı model üretilmiştir. Kullanılan malzemeler hem müşterilerin tercihleri hem de çeşitlilik bakımından bazı farklılıklar gösterebilir. Gümüş-iyon katkılı seçenekler toz ve bakteri oluşumunu engellemeye yardımcı olduğu için diğer modellere göre fiyat farkına sahip olabilir. Lens kutusu seti ise içinde bulunan ayna, cımbız, vantuz, solüsyon şişesi ve lens kabı nedeniyle kalite ve kullanıma yönelik seçeneklerde fiyat farklılıkları olabilir. Özelliklerinin yanı sıra farklı lens kutusu modellerin tasarımı da fiyatı üzerinde etkilidir.

Bunun yanı sıra aynalı lens kutusu modelleri de müşterilerin beğendiği tasarımlardan biridir. Dilediğiniz özellikleri belirleyerek size uygun olan seçeneklere Lensimo üzerinden ulaşabilirsiniz. Bütçenize uygun modeli bulmak için yorumları ve değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz. Sizden önceki kullananların deneyimleri sayesinde modelin artı ve eksik yanlarını rahatlıkla gözlemleyebilir ve bütçenize en uygun modeli belirleyebilirsiniz.

Lensimo daima müşterilerini memnun etmeyi ve en iyi hizmeti sunmayı hedefler. İndirimli ürün seçeneklerine indirim zamanında erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra kampanya ve kuponları takip ederek siz de uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Online renkli lens sitesi denince akla ilk gelenlerden biri olan Lensimo, binlerce farklı ürün seçeneği ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt verir. Her bütçeye uygun onlarca farklı kategoride çeşitli modelleri ile müşterilerinin karşısına çıkan Lensimo, kozmetik sağlığına dikkat edenleri de unutmaz ve her ihtiyaca cevap verir.

Renk ve tasarım bakımından da müşterilerini tatmin eden ürünleri ile çeşitli lens kutusu modellerinde seçenekler sunan Lensimo rahat alışveriş deneyimi sunar. Lens kutusu nerede satılır sorusunun da cevabı olan Lensimo, her bütçeye uygun bir ürüne sahiptir. Her geri dönüşe değer vererek ilerleyen Lensimo sizden önceki müşterilerin yorumlarına ve puanlarına da yer verir, onların tecrübelerinden yararlanmanızı sağlar. Alışverişinizi Lensimo üzerinden gerçekleştirerek size en uygun seçeneğe kolaylıkla sahip olabilirsiniz. İster kendiniz isterseniz de sevdikleriniz için tercih edeceğiniz lens ürünlerini güvenle sipariş verebilirsiniz.

Sizde ihtiyacınızı tespit edip size en uygun şirin lens kutusunu alarak göz sağlığınızı koruyabilir lenslerinizin ömrünü uzatabilirsiniz.