Numaralı lens markaları ve fiyatları renkli lenslerde miyopi (uzağı görme kusuru) hipermetropi (yakını görme kusuru) için tasarlanmış en iyi lens markaları bu sayfada.

Gösterilen sonuç sayısı: 5

Color Vision 3 Al 2 Öde

717,00
Color Vision 3 al 2 öde uygun lens fiyatları kampanyası arayanlara özel. Numarasız ve numaralı hareli aylık lenslere daha az ödeyerek daha çok tasarruf edebilirsiniz

Color Vision Numaralı Hareli Aylık Lens

239,00
Color Vision numaralı hareli aylık lens yüksek derece numaralı lenslere sahiptir. -15.00 numaraya kadar miyop, +12.00'ye kadar hipermetrop numaralı desteği sunar. Tasarımı Alman Pförtner firmasına ait olan Color Vision özel tasarım renkleri ile koyu renk gözlerde bile belirgin değişiklik sağlarsınız.

Iconic 3 Al 2 Öde

537,00
Iconic 3 al 2 öde kampanyası ile çok daha uygun fiyatlı lens almış olursunuz. Iconic numaralı ya da numarasız aylık, hareli ve haresiz lens 16 farklı renk seçeneği ile gözlerinize çok yakışacak.

Iconic Numaralı Aylık Hareli Lens

179,00
Iconic numaralı aylık hareli lens 9 farklı renk seçeneği ile sizlerle. -1.00 ve -6.00 arası -0.50 artan seviyede numaralı lensleri bulunmaktadır. Renkli yumuşak kontakt lens kategorisinde yer alan iconic lensler, soft ve açık renklerde tasarlandığı için gözlerinize ve bakışlarınıza efektif bir güzellik katar.

Iconic Numaralı Aylık Haresiz Lens

179,00
Iconic numaralı aylık haresiz lens 7 farklı renk seçeneği ile sizlerle. Renkli yumuşak kontakt lens kategorisinde yer alan iconic lensler, soft ve açık renklerde tasarlandığı için gözlerinize ve bakışlarınıza efektif bir güzellik katar.