El Amore lens markasının ürünleri sıcak ve doğal bir yapıya sahiptir. Renkli numaralı ve renkli numarasız lens olarak ayrılmaktadır. Renkli lens kullananlar özellikle El Amore lenslerini tavsiye etmektedir. Kullanım süresinin 6 ay olması da ekstra bir özellik olarak dikkat çekiyor.

13 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

El Amore Baby Blue 6 Aylık Lens

219,90
El Amore baby blue 6 aylık lens uzun süre kullanımlı ve ekonomiktir. Yumuşak renkli kontakt lens sınıfında yer alan bu doğal bebek mavisi göz lensi el amore markasının kendine has özel tasarımı ile mükemmel bir görüntü sunuyor.

El Amore Blue 6 Aylık Lens

219,90
El Amore blue 6 aylık lens uzun süre kullanımlı ve ekonomiktir. Yumuşak renkli kontakt lens sınıfında yer alan bu doğal mavi göz lensi el amore markasının kendine has özel tasarımı ile mükemmel bir görüntü sunuyor.

El Amore Cinderella 6 Aylık Lens

219,90
El Amore cinderella 6 aylık lens uzun süre kullanımlı ve ekonomiktir. Yumuşak renkli kontakt lens sınıfında yer alan bu doğal su yeşili ve mavi göz lensi el amore markasının kendine has özel tasarımı ile mükemmel bir görüntü sunuyor.

El Amore Emerald 6 Aylık Lens

219,90
El Amore emerald 6 aylık lens uzun süre kullanımlı ve ekonomiktir. Yumuşak renkli kontakt lens sınıfında yer alan bu doğal çim yeşili göz lensi el amore markasının kendine has özel tasarımı ile mükemmel bir görüntü sunuyor.

El Amore Green 6 Aylık Lens

219,90
El Amore green 6 aylık lens uzun süre kullanımlı ve ekonomiktir. Yumuşak renkli kontakt lens sınıfında yer alan bu doğal yeşil göz lensi el amore markasının kendine has özel tasarımı ile mükemmel bir görüntü sunuyor.

El Amore Marlyn 6 Aylık Lens

219,90
El Amore marlyn 6 aylık lens uzun süre kullanımlı ve ekonomiktir. Yumuşak renkli kontakt lens sınıfında yer alan bu doğal açık yeşil göz lensi el amore markasının kendine has özel tasarımı ile mükemmel bir görüntü sunuyor.

El Amore Pale Ivory 6 Aylık Lens

219,90
El Amore pale ivory 6 aylık lens uzun süre kullanımlı ve ekonomiktir. Yumuşak renkli kontakt lens sınıfında yer alan bu doğal açık ela ve sarı arası göz lensi el amore markasının kendine has özel tasarımı ile mükemmel bir görüntü sunuyor.

El Amore Paradise 6 Aylık Lens

219,90
El Amore paradise 6 aylık lens uzun süre kullanımlı ve ekonomiktir. Yumuşak renkli kontakt lens sınıfında yer alan bu doğal koyu yeşil göz lensi el amore markasının kendine has özel tasarımı ile mükemmel bir görüntü sunuyor.

El Amore Pixie Hazel 6 Aylık Lens

219,90
El Amore pixie hazel 6 aylık lens uzun süre kullanımlı ve ekonomiktir. Yumuşak renkli kontakt lens sınıfında yer alan bu doğal ela göz lensi el amore markasının kendine has özel tasarımı ile mükemmel bir görüntü sunuyor.

El Amore Pixie Mellow Green 6 Aylık Lens

219,90
El Amore pixie mellow green 6 aylık lens uzun süre kullanımlı ve ekonomiktir. Yumuşak renkli kontakt lens sınıfında yer alan bu doğal koyu yeşil göz lensi el amore markasının kendine has özel tasarımı ile mükemmel bir görüntü sunuyor.

El Amore Pixie Venezia 6 Aylık Lens

219,90
El Amore pixie venezia 6 aylık lens uzun süre kullanımlı ve ekonomiktir. Yumuşak renkli kontakt lens sınıfında yer alan bu doğal yeşil göz lensinin orta alanı koyu yeşil kenarları mavi bir çembere sahiptir.

El Amore Sea Blue 6 Aylık Lens

219,90
El Amore sea blue 6 aylık lens uzun süre kullanımlı ve ekonomiktir. Yumuşak renkli kontakt lens sınıfında yer alan bu doğal deniz mavisi göz lensi el amore markasının kendine has özel tasarımı ile mükemmel bir görüntü sunuyor.