Beyaz lens farklı kullanım amaçlarına uygun parti temalı kozmetik bir lenstir. Bir çok farklı beyaz renkli lens özel üretim olduğu için önceden sipariş etmeniz durumunda istediğiniz tarihte elinize ulaşacaktır.

Gösterilen sonuç sayısı: 7

Iconic Ice Haresiz Lens

139,90
Iconic Ice haresiz lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile iconic renkli lens markasının 19 ürününden biridir. Kuzeyin karlarla kaplı steplerinden gelen dondurucu havayı gözlerinizde hissedeceksiniz. Renkli yumuşak kontakt lens kategorisinde yer alan iconic ice, haresiz özelliği sayesinde gözlerinizin duru, lenslerinizin daha gerçekçi görünmesini sağlar.

Iconic Snow Hareli Lens

139,90
Iconic Snow hareli lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile iconic renkli lens markasının 19 ürününden biridir. Kuzeyin karlarla kaplı steplerinden gelen donrucu havayı bakışlarınıza yansıtabilirsiniz. Renkli yumuşak kontakt lens kategorisinde yer alan iconic snow, hareli özelliği sayesinde gözlerinizin daha iri ve çekici görünmesini sağlar.

Iconic White Cosplay Beyaz Parti Lensi

179,90
Iconic white cosplay beyaz parti lensi iconic renkli lens markasının 19 ürününden biridir. İconic beyaz lens ile kuzeyin karlarla kaplı steplerinden gelen dondurucu havayı gözlerinizde hissedeceksiniz. Renkli yumuşak kontakt lens kategorisinde yer alan iconic white, parti ve kutlama temalı alanlarda kullanabileceğiniz cosplay bir lenstir.

Labella Magic White Milano Aylık Haresiz Lens

159,90
Labella magic white milano aylık haresiz lens ile beyaz gözlere sahip olacaksınız. Labella'nın en iyi beyaz lensi olan bu lens beyaz ve hafif gri tonlarda tasarlanmıştır. Orta alanı açık beyaz olan bu lens kenarlara doğru koyu koyulaşıyor.

Medeo Ice White Hareli Aylık Lens

179,00
Medeo ice white hareli aylık lens hareli özelliği ile göz renginizle uyum sağlar. Numarasız açık gri ve beyaz renklerden oluşan bu buz grisi lens kendi göz renginize göre renk alan yapısıyla gözlerinizde lens olduğu anlaşılmaz ve size doğal bir görünüm sunar.

Medeo Iceberg Hareli Aylık Lens

179,00
Medeo iceberg hareli aylık lens ince hareli özelliği ile göz renginizle uyum sağlar. Numarasız açık gri ve çok az mavi karışımından oluşan bu buz grisi lens kendi göz renginize göre renk alan yapısıyla gözlerinizde lens olduğu anlaşılmaz ve size doğal bir görünüm sunar.

Medeo Icy Haresiz Aylık Lens

179,00
Medeo icy haresiz aylık lens haresiz özelliği ile göz renginizi tamamen değiştirir. Numarasız açık renkte buz grisi lens arayanlar için en iyi alternatiflerden biridir. Kendi göz renginize göre renk alan yapısıyla gözlerinizde lens olduğu anlaşılmaz ve size doğal bir görünüm sunar.