Biotrue lens solüsyonu 60, 120 ve 300 ml boyutlarda solüsyonları bulunmakta. Biotrue lens solüsyonu silikon hidrojel lensler dahil yumuşak kontak lensleri nemlendirir, temizler, proteini giderir, dezenfekte eder, durular ve saklar.

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Biotrue 120 ml Lens Solüsyonu

44,90
Biotrue 120 ml lens solüsyonu gözlerinizin biyolojisinden esinlenerek geliştirilmiş bir lens solüsyonudur. Vücutla en yüksek derecede uyumu sağlayabilmek için sağlıklı göz yaşının pH oranına eşdeğerdir.

Biotrue 300 ml Lens Solüsyonu

59,00
Biotrue 300 ml lens solüsyonu gözlerinizin biyolojisinden esinlenerek geliştirilmiş bir lens solüsyonudur. Vücutla en yüksek derecede uyumu sağlayabilmek için sağlıklı göz yaşının pH oranına eşdeğerdir.

Biotrue 360 ml Lens Solüsyonu

64,90
Biotrue 360 ml lens solüsyonu en büyük boy lens solüsyonudur. Gözlerinizin biyolojisinden esinlenerek geliştirilmiş bir lens solüsyonudur. Vücutla en yüksek derecede uyumu sağlayabilmek için sağlıklı göz yaşının pH oranına eşdeğerdir.

Biotrue 60 ml Lens Solüsyonu

29,90
Biotrue 60 ml lens solüsyonu uçak boy olarak da bilinen uçak seyahatleriniz için max. sıvı bulundurma sınırından ötürü tercih edebilirsiniz. Gözlerinizin biyolojisinden esinlenerek geliştirilmiş bir lens solüsyonudur