Cosplay lens farklı türlerde üretilen sıradanın dışındaki kırmızı, sarı, beyaz, siyah, ejderha gözü gibi fantastik tasarımlara sahiplerdir. Cosplay parti lensleri özel üretim olduğu için ihtiyacınız olacak zamandan önce sipariş vermeniz gerekir.

Gösterilen sonuç sayısı: 5

Iconic Cosplay Lensler

179,90
Iconic cosplay lensler 3 farklı renk seçeneği ile sizlerle. Kırmızı lens ile adını anmadığımız kötülük timsalini varlığın bakışlarına, beyaz lens ile kuzeyin karlarla kaplı steplerinden gelen dondurucu havayı gözlerinizde, sarı lens ile büyücülerin mistik dünyasına sahip olacaksınız.

Iconic Red Cosplay Kırmızı Parti Lensi

179,90
Iconic red cosplay kırmızı parti lensi iconic renkli lens markasının 19 ürününden biridir. İconic kırmızı lens ile adını anmadığımız kötülük timsali varlığın bakışlarına sahip olacaksınız. Renkli yumuşak kontakt lens kategorisinde yer alan iconic red, parti ve kutlama temalı alanlarda kullanabileceğiniz cosplay bir lenstir.

Iconic White Cosplay Beyaz Parti Lensi

179,90
Iconic white cosplay beyaz parti lensi iconic renkli lens markasının 19 ürününden biridir. İconic beyaz lens ile kuzeyin karlarla kaplı steplerinden gelen dondurucu havayı gözlerinizde hissedeceksiniz. Renkli yumuşak kontakt lens kategorisinde yer alan iconic white, parti ve kutlama temalı alanlarda kullanabileceğiniz cosplay bir lenstir.

Iconic Yellow Cosplay Sarı Parti Lensi

179,90
Iconic yellow cosplay sarı parti lensi iconic renkli lens markasının 19 ürününden biridir. Iconic sarı lens ile sarının efektif vurucu etkisi ile çevrenizin dikkatini çekeceksiniz. Renkli yumuşak kontakt lens kategorisinde yer alan iconic red, parti ve kutlama temalı alanlarda kullanabileceğiniz cosplay bir lenstir.

Labella Black Milano Aylık Haresiz Lens

159,90
Labella black milano aylık haresiz lens ile siyah gözlere sahip olacaksınız. Labella'nın en iyi siyah lensi olan bu lens siyah tonlarda tasarlanmıştır. Simsiyah gözlere hazır olun. Artık kocaman boncuk gibi gözlerle bakacaksınız.