Kahverengi lens hareli ve haresiz ya da numaralı ve numarasız olabilmektedir. Kahverengi lens fiyatları bu sayfada bulunmaktadır. Kahverengi renkli lens kategorisinde birbirinden farklı onlarca seçeneği bulacaksınız.

34 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Arcobaleno Romantic Brown Lens

139,00
Arcobaleno Romantic Brown lens kahverengi görünümünde Arcobaleno Romantic serisinin 6 lensinden biridir. Haresiz lens yapısı nedeniyle gözlerinizde sade ve duru bir görünüş sağlar.

Arcobaleno Romantic Gray Lens

139,00
Arcobaleno Romantic Gray lens gri ela görünümünde Arcobaleno Romantic serisinin 6 lensinden biridir. Haresiz lens yapısı nedeniyle gözlerinizde sade ve duru bir görünüş sağlar.

Arcobaleno Romantic Green Lens

139,00
Arcobaleno Romantic Geen lens yeşil kahverengi görünümünde Arcobaleno Romantic serisinin 6 lensinden biridir. Haresiz lens yapısı nedeniyle gözlerinizde sade ve duru bir görünüş sağlar.

Aurora Assos Brown Yıllık Lens

319,00
Aurora assos brown yıllık lens numarasız seçeneği ile fx eyes aurora serisinin en iyi kahverengi lensidir. Assos serisinin damarlı yapısı gözünüzde şimşek gibi çakacak. Artık dümdüz kahverengi tonlar yok. Bir defa gözlerinize bakanın tekrar bakmak isteyeceği kırmızı toprak rengi bir lens.

Aurora Brown Yıllık Lens

319,00
Aurora brown yıllık lens numarasız seçeneği ile fx eyes aurora serisinin en iyi, doğal kehribar rengi olan bal rengidir. Doğal göz efektleri ile size gerçek bal renginde açık kahverengi gözler sunar. Aurora serisinin damarlı, şimşek izleri yapısı ile gözlerinize canlı bir hava katacak.

Desert Brown Yıllık Lens

319,00
Desert Brown yıllık lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile fx eyes markasının en iyi koyu kahverengi lenslerinden biridir. Hareli yapısı ve doğal göz efektleri ile size gerçek kahverengi gözler sunar. Bu renkli yumuşak kontakt lens ile çölü gözlerinizde hissedeceksiniz.

Hawai Brown Yıllık Lens

319,00
Hawai brown yıllık lens numarasız seçeneği ile fx eyes markasının en iyi hareli kahverengi lensi. Sıradışı, damarlı, hareli ve yıldırım formları ile size farklı bakan gözler sunar. Bu renkli yumuşak kontakt lens 18 farklı renk tonunu bünyesinde barındırır. Böylece gizemli gözlere sahip olursunuz.

Hypnose Hazel Aylık Lens

192,00
Hypnose hazel aylık lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile Hypnose lens markasının en çok satan ürünüdür. Ela ve pure hazel renginde renkli yumuşak kontakt lens sınıfında olan hypnose hazel haresiz özelliği ile göz renginizi tamamen değiştirir. Hypnose hazel ela renginin en iyi tonlarına sahiptir.

Hypnose Hazel Yıllık Lens

339,00
Hypnose hazel yıllık lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile Hypnose lens markasının en çok satan ürünüdür. Ela ve pure hazel renginde renkli yumuşak kontakt lens sınıfında olan hypnose hazel haresiz özelliği ile göz renginizi tamamen değiştirir. Hypnose hazel ela renginin en iyi tonlarına sahiptir.

Hypnose Katre Aylık Lens

192,00
Hypnose katre aylık lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile kahverengi, ela tonlarındadır. Ela rengi göz lensiniz ile kendi göz renginizi 2 ton açabilirsiniz. Koyu kahverengi bir göz renginiz varsa ela, ela tonlarında bir göz rengine sahipseniz hafif yeşile kaçan bir renk elde edersiniz.

Hypnose Katre Yıllık Lens

339,00
Hypnose katre yıllık lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile kahverengi, ela tonlarındadır. Ela rengi göz lensiniz ile kendi göz renginizi 2 ton açabilirsiniz. Koyu kahverengi bir göz renginiz varsa ela, ela tonlarında bir göz rengine sahipseniz hafif yeşile kaçan bir renk elde edersiniz.

Hypnose Miranda Brown Aylık Lens

192,00
Hypnose miranda brown aylık lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile koyu kahverengi rengindedir. Kahverengi renk göz lensi renkli yumuşak kontakt lens kategorisinde yer almaktadır. Miranda brown hareli özelliği ile gözünüzü daha iri ve çekici gösterir. Hareli kahverengi lens arıyorsanız bu lens tam size göre.