Gri lens hareli ve haresiz ya da numaralı ve numarasız olabilmektedir. Gri rengi lens fiyatları bu sayfada bulunmaktadır. Gri renkli lens kategorisinde birbirinden farklı onlarca seçeneği bulacaksınız.

58 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Antarctica 2 Yıllık Lens

299,90
Antarctica 2 yıllık lens numarasız seçeneği ile FX Eyes markasının en iyi buz mavisi lenslerden biridir. Açık renkteki mavi tonları ile gözlerinize ferah bir hava katıyor. Antarctica 1'den farkı küçük gözler için tasarlanmış lens çapının (DIA) 14.00 olmasıdır. Haresiz olmasına rağmen hafif bir ufuk çizgisine sahip bu lens ile Antarctica kıtasının buz gibi havasını gözlerinizde hissedeceksiniz.

Antarctica Yıllık Lens

299,90
Antarctica yıllık lens numarasız seçeneği ile fx eyes markasının en iyi buz mavisi lenslerden biridir. Açık renkteki mavi tonları ile gözlerinize ferah bir hava katıyor. Haresiz olmasına rağmen hafif bir ufuk çizgisine sahip bu lens ile Antarctica kıtasının buz gibi havasını gözlerinizde hissedeceksiniz.

Arcobaleno Beauty Gray Lens

119,90
Arcobaleno Beauty Gray lens koyu gri görünümünde Arcobaleno Beauty serisinin 3 lensinden biridir. Hareli lens yapısı nedeniyle gözlerinizin büyük görünmesini sağlayarak, daha genç görünmenize olanak tanır.

Arcobaleno Gray Green Lens

119,90
Arcobaleno Gray Green lens donuk yeşil görünümünde Arcobaleno Gray serisinin 3 lensinden biridir. Haresiz lens yapısı nedeniyle gözlerinizde sade ve duru bir görünüş sağlar.

Arcobaleno Gray Mavi Lens

119,90
Arcobaleno gray mavi lens buz mavisi görünümünde Arcobaleno Gray serisinin 3 lensinden biridir. Haresiz lens yapısı nedeniyle gözlerinizde sade ve duru bir görünüş sağlar.

Arcobaleno Gray Shadow Lens

119,90
Arcobaleno Gray Shadow lens gölgeli gri görünümünde Arcobaleno Gray serisinin 3 lensinden biridir. Haresiz lens yapısı nedeniyle gözlerinizde sade ve duru bir görünüş sağlar.

Arcobaleno Romantic Gray Lens

119,90
  1. Arcobaleno Romantic Gray lens gri ela görünümünde Arcobaleno Romantic serisinin 6 lensinden biridir. Haresiz lens yapısı nedeniyle gözlerinizde sade ve duru bir görünüş sağlar.

Aurora Grey Yıllık Lens

349,90
Aurora grey yıllık lens numarasız seçeneği ile fx eyes aurora serisinin en iyi gri lenslerinden biridir. Açık renkteki gri tonları ve aurora serisinin damarlı, şimşek izleri yapısı ile gözlerinize canlı bir hava katıyor.

Aurora Zeus Yıllık Lens

349,90
Aurora zeus yıllık lens numarasız seçeneği ile fx eyes aurora serisinin en iyi hareli koyu gri lensidir. Sterling gri olarakta bilinen bu gümüş gri lens aurora serisinin damarlı, şimşek izleri yapısı ile gözlerinize canlı bir hava katacak.

Color Vision Gri Lens

219,90
1 Alana 1 Bedava Kampayasının bitimine Color Vision gri lens hareli numarasız ve yüksek derece numaralı lenslere sahiptir. Color Vision gray olarak da bilinen lens -15.00 numaraya kadar miyop, +12.00'ye kadar hipermetrop numaralı desteği sunar.

Color Vision Gri Mavi Lens

219,90
1 Alana 1 Bedava Kampayasının bitimine Color Vision gri mavi lens numarasız ve yüksek derece numaralı lenslere sahiptir. Color Vision gray blue lens olarak da bilinen lens -15.00 numaraya kadar miyop, +12.00'ye kadar hipermetrop numaralı desteği sunar. Numarasız lens için SPH seçimini boş bırakın.

Color Vision Koyu Gri Lens

219,90
1 Alana 1 Bedava Kampayasının bitimine Color Vision koyu gri lens hareli numarasız ve yüksek derece numaralı lenslere sahiptir. Color Vision dark gray lens olarak da bilinen lens -15.00 numaraya kadar miyop, +12.00'ye kadar hipermetrop numaralı desteği sunar.