Hareli lens lensin etrafında pigmentlerle oluşturulan siyah bir çizgiye sahiptir. Bu çizgi lense ve yüz yapınıza göre gözlerinizin daha büyük, sevimli ve çekici görünmesini sağlar. Hareli lens fiyatları bu sayfada yer almaktadır. Hareli lenslerle göz renginizi bütünleştirerek daha doğal bir görünüm elde edersiniz.

83 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Arcobaleno Beauty Blue Lens

119,90
Arcobaleno Beauty Blue lens canlı mavi görünümünde Arcobaleno Beauty serisinin 3 lensinden biridir. Hareli lens yapısı nedeniyle gözlerinizin büyük görünmesini sağlayarak, daha genç görünmenize olanak tanır.

Arcobaleno Beauty Gray Lens

119,90
Arcobaleno Beauty Gray lens koyu gri görünümünde Arcobaleno Beauty serisinin 3 lensinden biridir. Hareli lens yapısı nedeniyle gözlerinizin büyük görünmesini sağlayarak, daha genç görünmenize olanak tanır.

Arcobaleno Beauty Green Lens

119,90
Arcobaleno Beauty Green lens koyu yeşil görünümünde Arcobaleno Beauty serisinin 3 lensinden biridir. Hareli lens yapısı nedeniyle gözlerinizin büyük görünmesini sağlayarak, daha genç görünmenize olanak tanır.

Aurora Brown Yıllık Lens

349,90
Aurora brown yıllık lens numarasız seçeneği ile fx eyes aurora serisinin en iyi, doğal kehribar rengi olan bal rengidir. Doğal göz efektleri ile size gerçek bal renginde açık kahverengi gözler sunar. Aurora serisinin damarlı, şimşek izleri yapısı ile gözlerinize canlı bir hava katacak.

Aurora Green Yıllık Lens

349,90
Aurora green yıllık lens numarasız seçeneği ile fx eyes aurora serisinin en iyi koyu yeşil rengidir. Hareli yapısı ve doğal göz efektleri ile size gerçek yosun yeşili gözler sunar. Aurora serisinin damarlı, şimşek izleri yapısı ile gözlerinize canlı bir hava katacak.

Aurora Zeus Yıllık Lens

349,90
Aurora zeus yıllık lens numarasız seçeneği ile fx eyes aurora serisinin en iyi hareli koyu gri lensidir. Sterling gri olarakta bilinen bu gümüş gri lens aurora serisinin damarlı, şimşek izleri yapısı ile gözlerinize canlı bir hava katacak.

Color Vision 3 Al 2 Öde

479,80
Color Vision 3 al 2 öde uygun lens fiyatları kampanyası arayanlara özel. Numarasız ve numaralı hareli aylık lenslere daha az ödeyerek daha çok tasarruf edebilirsiniz

Color Vision Ela Lens

219,90
Color Vision ela lens hareli numarasız ve yüksek derece numaralı lenslere sahiptir. Color Vision hazel olarak da bilinen lens -15.00 numaraya kadar miyop, +12.00'ye kadar hipermetrop numaralı desteği sunar.

Color Vision Gri Lens

219,90
1 Alana 1 Bedava Kampayasının bitimine Color Vision gri lens hareli numarasız ve yüksek derece numaralı lenslere sahiptir. Color Vision gray olarak da bilinen lens -15.00 numaraya kadar miyop, +12.00'ye kadar hipermetrop numaralı desteği sunar.

Color Vision Gri Mavi Lens

219,90
1 Alana 1 Bedava Kampayasının bitimine Color Vision gri mavi lens numarasız ve yüksek derece numaralı lenslere sahiptir. Color Vision gray blue lens olarak da bilinen lens -15.00 numaraya kadar miyop, +12.00'ye kadar hipermetrop numaralı desteği sunar. Numarasız lens için SPH seçimini boş bırakın.

Color Vision Koyu Gri Lens

219,90
1 Alana 1 Bedava Kampayasının bitimine Color Vision koyu gri lens hareli numarasız ve yüksek derece numaralı lenslere sahiptir. Color Vision dark gray lens olarak da bilinen lens -15.00 numaraya kadar miyop, +12.00'ye kadar hipermetrop numaralı desteği sunar.

Color Vision Mavi Lens

219,90
1 Alana 1 Bedava Kampayasının bitimine Color Vision mavi lens hareli numarasız ve yüksek derece numaralı lenslere sahiptir. Color Vision blue lens olarak da bilinen lens -15.00 numaraya kadar miyop, +12.00'ye kadar hipermetrop numaralı desteği sunar.