Renkli Lensler Hakkında

En İyi Lens Markaları

en iyi lens markaları

En İyi Lens Markaları

En iyi lens markaları kendi alanında en iyi lens markası olan renkli ve şeffaf kontakt lens markalarıdır. Numaralı, numarasız, aylık ve yıllık olarak kategorize edecek olursak hangi markanın neden daha iyi olduğunu anlayabiliriz. Genel prensip şu şekildedir;

Markanın ne kadar süredir hizmet verdiği, ulaştığı kitle sayısı, ulaştığı ülke sayısı, fiyat ve performans dengesi.

En İyi Lens Markaları – Yıllık Renkli

En iyi renkli lens markası olarak seçtiğimiz tüm renkli lens markalarının manken görsellerini istiyor, aralarından en iyilerini seçiyoruz. Görsel eksikliği varsa çekim yaptırıyoruz. Çünkü biliyoruz ki bizden renkli lens alan müşterilerimiz görselde gördüğü ürüne karar verip alıyor ve dolayısıyla gördüğünü istiyor, farklı tonda bir renkle sürpriz yaşamak değil.

Labella Yıllık Renkli Lensler

Lensimo kullanıcıları tarafından aldığımız geri bildirimler doğrultusunda 1. sırada Labella Lens bulunuyor. Labella %40 su içeriği ile göz kuruluğu yapmaz. 8.60 mm BC 14.20 DIA ölçüleri ile tüm gözlerle uyum içerisindedir. En önemli özelliği renkleri sunulan görsellerde göründüğü gibidir. İnce silikon bir yapıya sahip olduğu için gözlerinizi rahatsız etmez, kolay kullanım imkanı sunar.

Günlük 12+ saat kullanma süresine sahip. Bir çok lens firmasının yaptığı hatalardan biri renkli lenslerini gerçekte nasıl göründüğünü müşterilerine sunmamalarıdır. Labella lensler göründüğü gibi oluyor 🙂 Özellikle Labella Milano serilerine bakmanızı tavsiye ederiz. Labella’nın en çok satılan lensleri Labella Milano Pixie serisi, numaralı, numarasız seçenekleri ile Labella Lens ürün sayfasında.

labella renkli lens markası

En İyi Lens Markaları – Aylık Renkli

Aylık renkli lenslerde çok büyük rekabet var. Bu rekabet kullanıcılar için avantajlı bir durum ortaya çıkarıyor. Kullanıcılar aylık lensleri kısa süreli olduğu için alıp deneme imkanı buluyorlar. Böylelikle beğendikleri lensin varsa yıllık olanını tercih ediyorlar. Aylık lensler 3 ay boyunca kullanılabiliyor.

Iconic Aylık Renkli Lensler

Iconic aylık renkli lensler henüz çok eski bir geçmişe sahip olmasa da fiyat performans açısından kullanıcılarımızın tercihinde 1. sırada yer almaktadır. %40 su içeriği ile göz kuruluğu yapmaz. 8.60 mm BC 14.20 DIA ölçüleri ve geniş göz bebeği boşluğu ile tüm gözlerle uyumludur. İnce silikon bir yapıya sahip olduğu için gözlerinizi rahatsız etmez, kolay kullanım imkanı sunar.

Labella ile aynı fabrikada üretildiği için aynı kaliteye sahip diyebiliriz. Tek farkı aylık ve renklerinin hem canlı hem soft yapıda olması. Hareli, haresiz, numaralı ve numarasız 16 farklı lensle birlikte 3 adette cosplay renkli lensi bulunmaktadır. Tüm ürünleri Iconic Lens sayfasında.

iconic renkli lens markası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir