Albert Flores

signiture

''Mükemmellik bir beceri değil, bir tavırdır'' - Ralph Marston

Sevgiyle yapılan iş

Pozitif sonuçlar doğurur. Bu da mutlu çalışan, mutlu müşteri demektir.

İş bitirme

Bir işi başından sonuna kadar takip etme disiplini başarıyı getirir.

Ayça Yılmaz

IK / İnsan Kaynakları

Dianne Russell

CTO / Teknolojiden Sorumlu Başkan
developer icon

En iyi olmak için en iyilerle çalışıyoruz.

Bu topraklardan çook çok uzaklarda çok yetenekli insanlar varmış ama onların yeteneklerini kimse fark etmiyormuş. Bu insanlar günün birinde insanların yeteneklerini görebilen biriyle tanışmışlar. Onları olmaları gereken yere davet etmiş. Lensimoya..

Herkesin bir yeteneği vardır. Neye yeteneği olduğunu bulabilen insanlar şanslıdır çünkü hayat amaçlarından birini bulmuştur. Hayatlarını değiştirecek o büyük olayı yaşadıklarında verecekleri bir karar vardır.. Tamam mı? Devam mı?

HAKKIMIZDA BİR KAÇ ŞEY

Ekibimizin yakından bir göz atın

İnsanlar sevdiği işi yapmalı ve biz yaptığımız bu renkli işi çok seviyoruz. 11 yıl bir şirket için uzun bir zaman dilimi olmayabilir ama çalışma hayatımızın büyük bölümü anlamına geliyor. Ve biz yıllardır aynı ekiple lensimo tarihini yazdık.

Dünyanın her yerine hizmet verdik. On binlerce insan ürünlerimizi kullandı ve biz geldiğimiz noktada 1.000.000 satışı geçtiğimiz yıllarda geride bırakmıştık bile. Bu yüzden bağ kurduğumuz 1 milyondan fazla insana bize güvendikleri için teşekkür ediyoruz.

software icon

Kullanışlı ve güzel bir tasarım için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Genellikle gerçek olanı, koruyucu içermeyen yiyecekleri, ürünün ambalajında görüldüğü gibi olmasını isteriz. Bu nedenle fotoğraflarımızı, tasarımlarımızı üzerine düşünülmüş ve gerçek görünüşlerle dolduruyoruz.

Yaptığımız işi bilgiyle donatarak ciddiye alırken aynı zamanda eğlenceli hale getirmeye çalışıyoruz. Alışveriş yapmak sadece para karşılığında bir ürün satın almak değildir. Alışveriş esnasında bile bizi mutlu etmeli, satın almaya karar verdiğinizde içinizde hiç şüphe olmadan alışveriş yapmak.. İşte bu.

Kerem Bulçak

UX / Developer

Nisa Auclair

UI / Developer
LENSİMO - TÜM ZAMANLARIN EN İYİ ONLİNE LENS ŞİRKETİ

''Mükemmellik bir beceri değil, bir tavırdır'' - Ralph Marston

Harika bir dinginlik tüm ruhumu ele geçirdi, tüm kalbimle tadını çıkardığım bu tatlı bahar sabahları gibi. Yalnızım ve benim gibi ruhların mutluluğu için yaratılmış bu noktada varoluşun büyüsünü hissediyorum. – Johann Wolfgang von Goethe

Lensimo @ 2021.