Gösterilen sonuç sayısı: 4

Medeo Limba Amber Hareli Aylık Lens

179,00
Medeo limba amber hareli aylık lens çizgili hare özelliği ile göz renginizle uyum sağlar. Numarasız hareli kahverengi lens arayanlar için en iyi lenslerden biridir. Kendi göz renginize göre renk alan yapısıyla gözlerinizde lens olduğu anlaşılmaz ve size doğal bir görünüm sunar.

Medeo Limba Gray Hareli Aylık Lens

179,00
Medeo limba gray hareli aylık lens çizgili hare özelliği ile göz renginizle uyum sağlar. Numarasız hareli gri ağırlıklı mavi lens arayanlar için en iyi lenslerden biridir. Kendi göz renginize göre renk alan yapısıyla gözlerinizde lens olduğu anlaşılmaz ve size doğal bir görünüm sunar.

Medeo Limba Mel Hareli Aylık Lens

179,00
Medeo limba mel hareli aylık lens çizgili hare özelliği ile göz renginizle uyum sağlar. Numarasız hareli ela ve yeşil tonlarında lens arayanlar için en iyi lenslerden biridir. Kendi göz renginize göre renk alan yapısıyla gözlerinizde lens olduğu anlaşılmaz ve size doğal bir görünüm sunar.

Medeo Limba Zircon Hareli Aylık Lens

179,00
Medeo limba zircon hareli aylık lens çizgili hare özelliği ile göz renginizle uyum sağlar. Numarasız hareli gri ağırlıklı ve zircon tonlarda lens arayanlar için en iyi lenslerden biridir. Kendi göz renginize göre renk alan yapısıyla gözlerinizde lens olduğu anlaşılmaz ve size doğal bir görünüm sunar.