Gösterilen sonuç sayısı: 4

opti-free logo

Opti Free Markası Hakkında

Opti Free dünyaca ünlü Alcon firmasının alt markasıdır. Alcon, kendini insanların mükemmel bir şekilde görmelerine yardımcı olmaya adamış, göz bakımında dünya liderlerinden biridir. 70 yılı aşkın mirasımızla, Cerrahi ve Görme Bakımında tamamlayıcı işlerle dünyanın en büyük göz bakım cihazı şirketiyiz.

Gerçek anlamda küresel bir şirket olarak 70'in üzerinde ülkede çalışıyoruz ve 140'tan fazla ülkede hastalara hizmet veriyoruz. Sektörde ilklerle dolu uzun bir geçmişe sahibiz ve müşteri ihtiyaçlarını ve hasta taleplerini karşılamak için her yıl önemli miktarda Araştırma ve Geliştirme taahhüdünde bulunuyoruz.

İçerisinde bulunan yağlayıcılar sayesinde lens kullanım konforunu arttırır ve lenslerin kurumasını azaltır. Protein, lipit ve kalsiyumun birikimini kaldırır. Hassas gözlü kişiler için özel olarak formüle edilmiştir. Antibakteriyel lens kabının hammaddesine eklenen gümüş iyonları sayesinde bakteri oluşumunu engeller.

Kullanıcıların yıllardır memnuniyetini kazanmayı başarabilmiş bir kontakt lens solüsyonudur. Temizler, durular, dezenfekte eder, ıslatır ve korur. Protein artıklarını uzaklaştırır.

opti free lens solüsyonu banner

Opti Free Lens Solüsyonu Kullanım Şekli

  1. Lensi duruladıktan sonra lens kabına yerleştirirken, üzerine de solüsyon ekleyin.
  2. Solüsyonun lens kabında en azından lensi örtecek kadar olması gerekir.
  3. Sert lenslerin kuruması lensi bozmasa da lensin dezenfeksiyonu ve rahat kullanımı için lensi nemli tutmakta yarar vardır.
  4. Lensi gözünüze taktıktan sonra, lens kabını da solüsyonla çalkalayıp ağzının kapatılması gerekmektedir.
  5. Lensi kabına koyacağınız her zaman solüsyonu mutlaka yeniden doldurun.

Lens kullanım kurallarına uyun ve gözlerinizle uyumlu bir lens solüsyonu kullanın. Alcon gözlerle uyumlu lens solüsyonu geliştirmek için gözün kendisini inceledi ve gözlerin biyolojisinden esinlenerek yepyeni bir lens solüsyonu geliştirdi.

  • Sağlıklı gözyaşının pH oranına eş değerdir.
  • Gözde bulunan bir nemlendiriciyi kullanır.
  • Yararlı gözyaşı proteinlerini aktif tutar.

Lens suyunuzdan memnun değilseniz gelecek sefer lenslerinizi Opti Free ile temizleyin.