Medeo Markası Hakkında

Medeo renkli lens markası Rusya'nın en ünlü ve en çok kullanılan lensidir. Kazakistan, Azerbaycan, Ukrayna ve bir çok Türki Cumhuriyette uzun yıllardır hizmet vermektedir. Üretim yeri Güney Kore olan bu lens markası 2021 yılında lensimo ile Türkiye'ye giriş yapmıştır.

Toplamda 18'i hareli, 6'sı haresiz 3'ü ince hareli olmak üzere 27 lensi bulunmaktadır. Ürünlerin tamamı numarasız ve aylıktır. Yumuşak renkli kontakt lens kategorisinde yer alan Medeo renkli lenslerin numaralıları henüz Türkiye'de bulunmamaktadır.

KFDA, ISO, CE, FDA, SFDA ve T.C. Sağlık bakanlığı onayı sertifikalarına sahiptir. Lensleri 14.20 / 14.00 mm çap'a ve 8.60 mm göz bombesine sahiptir. Pupil boşluğu 4.3 / 5.7 mm arası değişmektedir. Tasarımlarında genellikle Rusya'nın buz gibi havasından esinlenilen soft renkler kullanılmıştır. Silikon tabanlı bir hammadde olan Polyhema ile üretilmiştir. Ambalaj içeriğinde iki adet salin solüsyon içerisinde günlük takılan steril edilmiş renkli yumuşak kontakt lens bulunmaktadır.

medeo markası hakkında banner

Medeo Hareli Lensler

Hareli lens, lensin etrafını hafifçe saran siyah bir çizgidir. Bu çizgi gözleri olduğundan daha iri, çekici ve sempatik göstermesi için özel olarak tasarlanmaktadır. Orijinal göz rengi ile seçtiği renkli lensi uyumlu bir şekilde kullanmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır. 15 adet hareli lensi bulunmaktadır.

Azul / Emerald / Ice White / Khaki / Limba Amber / Limba Gray / Limba Mel / Zircon / Ring Blue  / Ring Green / Ring Gray /Ring Hazel / Ring Olive / Sea / Silver / Desert /  Wild Blue / Wild Green

Medeo İnce Hareli Lensler

İnce hareli lenslerin lensin etrafında çok hafif bir siyah çizgidir. Bu çizgi iris alanının bitişini gösterir. Bu lensler gözlerinizin rengini değiştirirken ince bir hare ile  renkte tamamlayıcı etkisi yaratır.

IcebergQuartz / Platino

Medeo Haresiz Lensler

Haresiz lens, lens çemberi etrafında siyah bir çizginin bulunmadığı sadece lensin kendi rengine ait tonların barındırıldığı lens türüdür. Göz rengini tamamen değiştirmek isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır. 12 adet haresiz lensi bulunmaktadır.

Aqua Marine / Giallo / Grafite / HazelIcy  / Ritz

27 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Medeo Aqua Marine Haresiz Aylık Lens

179,00
Medeo aqua marine haresiz aylık lens numarasız su yeşili lensi arayanlar için özel bir seçenek. İç kısmından başlayan zümrüt yeşili renkler dışa doğru mavileşerek ilerliyor. Böylelikle gözünüzde mavi ve yeşilin eşsiz tonunu yakalayan bu lens ile derin bakışlara sahip olacaksınız.

Medeo Azul Hareli Aylık Lens

179,00
Medeo azul hareli aylık lens hareli özelliği ile göz renginizle uyum sağlar. Numarasız hareli açık mavi deniz tonlarında renkli lens arayanlar için en iyi lenslerden biridir. Kendi göz renginize göre renk alan yapısıyla gözlerinizde lens olduğu anlaşılmaz ve size doğal bir görünüm sunar.

Medeo Desert Hareli Aylık Lens

179,00
Medeo desert hareli aylık lens hareli özelliği ile göz renginizle uyum sağlar. Numarasız hareli kum rengi lens arayanlar için en iyi lenslerden biridir. Kendi göz renginize göre renk alan yapısıyla gözlerinizde lens olduğu anlaşılmaz ve size doğal bir görünüm sunar.

Medeo Emerald Hareli Aylık Lens

179,00
Medeo emerald hareli aylık lens hareli özelliği ile göz renginizle uyum sağlar. Numarasız hareli zümrüt yeşili renkli lens arayanlar için en iyi lenslerden biridir. Kendi göz renginize göre renk alan yapısıyla gözlerinizde lens olduğu anlaşılmaz ve size doğal bir görünüm sunar.

Medeo Giallo Haresiz Aylık Lens

179,00
Medeo giallo haresiz aylık lens haresiz özelliği ile göz renginizi tamamen değiştirir. Numarasız koyu renkte yeşil lens arayanlar için en iyi alternatiflerden biridir. Esmer ten rengiyle çok uyumlu olan bu lens, kendi göz renginize göre renk alan yapısıyla gözlerinizde lens olduğu anlaşılmaz ve size doğal bir görünüm sunar.

Medeo Grafite Haresiz Aylık Lens

179,00
Medeo grafite haresiz aylık lens haresiz özelliği ile göz renginizi tamamen değiştirir. Numarasız koyu gri ve mavi renklerde lens arayanlar için en iyi alternatiflerden biridir. Kendi göz renginize göre renk alan yapısıyla gözlerinizde lens olduğu anlaşılmaz ve size doğal bir görünüm sunar.

Medeo Hazel Haresiz Aylık Lens

179,00
Medeo hazel haresiz aylık lens haresiz özelliği ile göz renginizi tamamen değiştirir. Numarasız ela lens arayanlar için en iyi alternatiflerden biridir. Kendi göz renginize göre renk alan yapısıyla gözlerinizde lens olduğu anlaşılmaz ve size doğal bir görünüm sunar.

Medeo Ice White Hareli Aylık Lens

179,00
Medeo ice white hareli aylık lens hareli özelliği ile göz renginizle uyum sağlar. Numarasız açık gri ve beyaz renklerden oluşan bu buz grisi lens kendi göz renginize göre renk alan yapısıyla gözlerinizde lens olduğu anlaşılmaz ve size doğal bir görünüm sunar.

Medeo Iceberg Hareli Aylık Lens

179,00
Medeo iceberg hareli aylık lens ince hareli özelliği ile göz renginizle uyum sağlar. Numarasız açık gri ve çok az mavi karışımından oluşan bu buz grisi lens kendi göz renginize göre renk alan yapısıyla gözlerinizde lens olduğu anlaşılmaz ve size doğal bir görünüm sunar.

Medeo Icy Haresiz Aylık Lens

179,00
Medeo icy haresiz aylık lens haresiz özelliği ile göz renginizi tamamen değiştirir. Numarasız açık renkte buz grisi lens arayanlar için en iyi alternatiflerden biridir. Kendi göz renginize göre renk alan yapısıyla gözlerinizde lens olduğu anlaşılmaz ve size doğal bir görünüm sunar.

Medeo Khaki Hareli Aylık Lens

179,00
Medeo khaki hareli aylık lens hareli özelliği ile göz renginizle uyum sağlar. Numarasız hareli haki yeşil lens arayanlar için en iyi lenslerden biridir. Kendi göz renginize göre renk alan yapısıyla gözlerinizde lens olduğu anlaşılmaz ve size doğal bir görünüm sunar.

Medeo Limba Amber Hareli Aylık Lens

179,00
Medeo limba amber hareli aylık lens çizgili hare özelliği ile göz renginizle uyum sağlar. Numarasız hareli kahverengi lens arayanlar için en iyi lenslerden biridir. Kendi göz renginize göre renk alan yapısıyla gözlerinizde lens olduğu anlaşılmaz ve size doğal bir görünüm sunar.