29 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Medeo Markası Hakkında

Medeo renkli lens markası Rusya'nın en ünlü ve en çok kullanılan lensidir. Kazakistan, Azerbaycan, Ukrayna ve bir çok Türki Cumhuriyette uzun yıllardır hizmet vermektedir. Üretim yeri Güney Kore olan bu lens markası 2021 yılında lensimo ile Türkiye'ye giriş yapmıştır.

Toplamda 18'i hareli, 6'sı haresiz 3'ü ince hareli olmak üzere 27 lensi bulunmaktadır. Ürünlerin tamamı numarasız ve aylıktır. Yumuşak renkli kontakt lens kategorisinde yer alan Medeo renkli lenslerin numaralıları henüz Türkiye'de bulunmamaktadır.

KFDA, ISO, CE, FDA, SFDA ve T.C. Sağlık bakanlığı onayı sertifikalarına sahiptir. Lensleri 14.20 / 14.00 mm çap'a ve 8.60 mm göz bombesine sahiptir. Pupil boşluğu 4.3 / 5.7 mm arası değişmektedir. Tasarımlarında genellikle Rusya'nın buz gibi havasından esinlenilen soft renkler kullanılmıştır. Silikon tabanlı bir hammadde olan Polyhema ile üretilmiştir. Ambalaj içeriğinde iki adet salin solüsyon içerisinde günlük takılan steril edilmiş renkli yumuşak kontakt lens bulunmaktadır.

medeo markası hakkında

Medeo Hareli Lensler

Hareli lens, lensin etrafını hafifçe saran siyah bir çizgidir. Bu çizgi gözleri olduğundan daha iri, çekici ve sempatik göstermesi için özel olarak tasarlanmaktadır. Orijinal göz rengi ile seçtiği renkli lensi uyumlu bir şekilde kullanmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır. 15 adet hareli lensi bulunmaktadır.

Azul / Emerald / Ice White / Khaki / Limba Amber / Limba Gray / Limba Mel / Zircon / Ring Blue  / Ring Green / Ring Gray /Ring Hazel / Ring Olive / Sea / Silver / Desert /  Wild Blue / Wild Green

Medeo İnce Hareli Lensler

İnce hareli lenslerin lensin etrafında çok hafif bir siyah çizgidir. Bu çizgi iris alanının bitişini gösterir. Bu lensler gözlerinizin rengini değiştirirken ince bir hare ile  renkte tamamlayıcı etkisi yaratır.

IcebergQuartz / Platino

Medeo Haresiz Lensler

Haresiz lens, lens çemberi etrafında siyah bir çizginin bulunmadığı sadece lensin kendi rengine ait tonların barındırıldığı lens türüdür. Göz rengini tamamen değiştirmek isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır. 12 adet haresiz lensi bulunmaktadır.

Aqua Marine / Giallo / Grafite / HazelIcy  / Ritz