25 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

iconic logo

Iconic Markası Hakkında

Iconic renkli lens markası 2020 yılında Türkiye pazarına girmiş ve 1 yıl içerisinde çok başarılı satış rakamlarına ulaşmıştır. Fiyat performans oranına göre üst düzey kalite puanı alan iconic lensler kısa zamanda çok sevildi. Üretim yeri Güney Kore olan bu marka Türk yerli girişimciler aracılığı ile üretilmektedir.

Toplamda 19 farklı lensi 9 hareli, 7 haresiz ve 3 adette parti lensi rengi bulunmaktadır. Numarasız lenslerinin yanında miyopi için -1.00 ve -6.00 arası -0.50 artan oranda numaralı lensleri bulunmaktadır.

KFDA, ISO, CE, FDA, SFDA ve T.C. Sağlık bakanlığı onayı sertifikalarına sahiptir. Topazio, Rain, Lime ve Bronze lensleri 14.00 mm lens çapına sahipken diğer tüm lenslerinin DIA ölçüsü 14.20 mm'dir. Tasarımında lenslerin soft ve doğal durmasına azami ölçüde dikkat edilmiştir.

iconic hareli haresiz numaralı numarasız aylık lensi

Iconic Hareli Lensler

Hareli lens, lensin etrafını hafifçe saran siyah bir çizgidir. Bu çizgi gözleri olduğundan daha iri, çekici ve sempatik göstermesi için özel olarak tasarlanmaktadır. Orijinal göz rengi ile seçtiği renkli lensi uyumlu bir şekilde kullanmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır. 9 adet hareli lensi bulunmaktadır.

Navy / Forest / Quartz / Snow / Aqua / Diamond / Hazel / Ice Blue / Marine

Iconic Haresiz Lensler

Haresiz lens, lens çemberi etrafında siyah bir çizginin bulunmadığı sadece lensin kendi rengine ait tonların barındırıldığı lens türüdür. Göz rengini tamamen değiştirmek isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır. 7 adet haresiz lensi bulunmaktadır.

Topazio / Lime / Bronze / Rain / Safir / Ice / Jade

Iconic Parti Lensleri

Parti lensleri ya da diğer adıyla cosplay lensler olarak bilinen fantastik tasarımlara sahip lens türleridir. Kırmızı lens ile adını anmadığımız kötülük timsalini varlığın bakışlarına, beyaz lens ile kuzeyin karlarla kaplı steplerinden gelen dondurucu havayı gözlerinizde, sarı lens ile büyücülerin mistik dünyasına sahip olacaksınız. 3 adet parti lensi bulunmaktadır.

White / Red / Yellow