iconic logo

Iconic Markası Hakkında

Iconic renkli lens markası 2020 yılında Türkiye pazarına girmiş ve 1 yıl içerisinde çok başarılı satış rakamlarına ulaşmıştır. Fiyat performans oranına göre üst düzey kalite puanı alan iconic lensler kısa zamanda çok sevildi. Üretim yeri Güney Kore olan bu marka Türk yerli girişimciler aracılığı ile üretilmektedir.

Toplamda 19 farklı lensi 9 hareli, 7 haresiz ve 3 adette parti lensi rengi bulunmaktadır. Numarasız lenslerinin yanında miyopi için -1.00 ve -6.00 arası -0.50 artan oranda numaralı lensleri bulunmaktadır.

KFDA, ISO, CE, FDA, SFDA ve T.C. Sağlık bakanlığı onayı sertifikalarına sahiptir. Topazio, Rain, Lime ve Bronze lensleri 14.00 mm lens çapına sahipken diğer tüm lenslerinin DIA ölçüsü 14.20 mm'dir. Tasarımında lenslerin soft ve doğal durmasına azami ölçüde dikkat edilmiştir.

iconic hareli haresiz numaralı numarasız aylık lensi

Iconic Hareli Lensler

Hareli lens, lensin etrafını hafifçe saran siyah bir çizgidir. Bu çizgi gözleri olduğundan daha iri, çekici ve sempatik göstermesi için özel olarak tasarlanmaktadır. Orijinal göz rengi ile seçtiği renkli lensi uyumlu bir şekilde kullanmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır. 9 adet hareli lensi bulunmaktadır.

Navy / Forest / Quartz / Snow / Aqua / Diamond / Hazel / Ice Blue / Marine

Iconic Haresiz Lensler

Haresiz lens, lens çemberi etrafında siyah bir çizginin bulunmadığı sadece lensin kendi rengine ait tonların barındırıldığı lens türüdür. Göz rengini tamamen değiştirmek isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır. 7 adet haresiz lensi bulunmaktadır.

Topazio / Lime / Bronze / Rain / Safir / Ice / Jade

Iconic Parti Lensleri

Parti lensleri ya da diğer adıyla cosplay lensler olarak bilinen fantastik tasarımlara sahip lens türleridir. Kırmızı lens ile adını anmadığımız kötülük timsalini varlığın bakışlarına, beyaz lens ile kuzeyin karlarla kaplı steplerinden gelen dondurucu havayı gözlerinizde, sarı lens ile büyücülerin mistik dünyasına sahip olacaksınız. 3 adet parti lensi bulunmaktadır.

White / Red / Yellow

25 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Iconic 3 Al 2 Öde

359,80
Iconic 3 al 2 öde kampanyası ile çok daha uygun fiyatlı lens almış olursunuz. Iconic numaralı ya da numarasız aylık, hareli ve haresiz lens 16 farklı renk seçeneği ile gözlerinize çok yakışacak.

Iconic Aqua Hareli Lens

139,90
Iconic Aqua hareli lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile iconic renkli lens markasının 19 ürününden biridir. Gök Yakut / Safir rengine sahip olan ve renkli yumuşak kontakt lens kategorisinde yer alan iconic aqua hareli özelliği sayesinde gözlerinizin daha iri ve çekici görünmesini sağlar.

Iconic Bronze Haresiz Lens

139,90
Iconic Bronze haresiz lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile iconic renkli lens markasının 19 ürününden biridir. Fındık kabuğu renginde, kahverengi ve ela arasında bir renge sahiptir. Renkli yumuşak kontakt lens kategorisinde yer alan iconic bronze, haresiz özelliği sayesinde gözlerinizin duru, lenslerinizin daha gerçekçi görünmesini sağlar.

Iconic Cosplay Lensler

179,90
Iconic cosplay lensler 3 farklı renk seçeneği ile sizlerle. Kırmızı lens ile adını anmadığımız kötülük timsalini varlığın bakışlarına, beyaz lens ile kuzeyin karlarla kaplı steplerinden gelen dondurucu havayı gözlerinizde, sarı lens ile büyücülerin mistik dünyasına sahip olacaksınız.

Iconic Diamond Hareli Lens

139,90
Iconic Diamond hareli lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile iconic renkli lens markasının 19 ürününden biridir. Su yeşili bir renge sahip olan ve renkli yumuşak kontakt lens kategorisinde yer alan iconic diamond, hareli özelliği sayesinde gözlerinizin daha iri ve çekici görünmesini sağlar.

Iconic Forest Hareli Lens

139,90
Iconic Forest hareli lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile iconic renkli lens markasının 19 ürününden biridir. Orman yeşili bir renge sahip olan ve renkli yumuşak kontakt lens kategorisinde yer alan iconic forest, hareli özelliği sayesinde gözlerinizin daha iri ve çekici görünmesini sağlar.

Iconic Hazel Hareli Lens

139,90
Iconic Hazel hareli lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile iconic renkli lens markasının 19 ürününden biridir. Fındık kabuğu, ela renginde doğaya özdeş bir renge sahip olan ve renkli yumuşak kontakt lens kategorisinde yer alan iconic hazel, hareli özelliği sayesinde gözlerinizin daha iri ve çekici görünmesini sağlar.

Iconic Ice Blue Hareli Lens

139,90
Iconic ice blue hareli lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile iconic renkli lens markasının 19 ürününden biridir. Buz mavisi lens rengine sahip, renkli yumuşak kontakt lens kategorisinde yer alan iconic ice blue, hareli özelliği sayesinde gözlerinizin daha iri ve çekici görünmesini sağlar.

Iconic Ice Haresiz Lens

139,90
Iconic Ice haresiz lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile iconic renkli lens markasının 19 ürününden biridir. Kuzeyin karlarla kaplı steplerinden gelen dondurucu havayı gözlerinizde hissedeceksiniz. Renkli yumuşak kontakt lens kategorisinde yer alan iconic ice, haresiz özelliği sayesinde gözlerinizin duru, lenslerinizin daha gerçekçi görünmesini sağlar.

Iconic Jade Haresiz Lens

139,90
Iconic Jade haresiz lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile iconic renkli lens markasının 19 ürününden biridir. Zümrüt yeşili renginde yumuşak kontakt lens kategorisinde yer alan iconic jade, haresiz özelliği sayesinde gözlerinizin duru, lenslerinizin daha gerçekçi görünmesini sağlar.

Iconic Lime Haresiz Lens

139,90
Iconic Lime haresiz lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile iconic renkli lens markasının 19 ürününden biridir. Limon sarısı ve Yeşil arası bir renge sahip, yumuşak kontakt lens kategorisinde yer alan iconic lime, haresiz özelliği sayesinde gözlerinizin duru, lenslerinizin daha gerçekçi görünmesini sağlar.

Iconic Marine Hareli Lens

139,90
Iconic Marine hareli lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile iconic renkli lens markasının 19 ürününden biridir. Mavi ve Yeşil renklerinin bir arada olduğu doğaya özdeş bir renge sahip olan ve renkli yumuşak kontakt lens kategorisinde yer alan iconic marine, hareli özelliği sayesinde gözlerinizin daha iri ve çekici görünmesini sağlar.