68 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

hypnose logo

Hypnose Markası Hakkında

Hypnose lens markası 2014 yılından beri kendine ait patentli, özel tasarım ve nokta boyama teknolojisi ile üretilen 29 farklı renge sahiptir. Tüm lenslerinde numaralı ve numarasız olmak üzere seçenekler sunmaktadır.

Renkli yumuşak kontakt lens kategorisinde ürünler üretmektedir. Bu ürünlerin hepsi yumuşak silikon bazlı bir madde olan Polymacon ile üretilmiştir. Diğer lenslere oranla gözünüzün daha fazla nefes almasını sağlar bu sayede gözünüzde kızarıklık ya da kuruluk yapmaz.

Üretim yeri Güney Kore olan Hypnose lens ürünleri tüm KFDA, ISO, CE, FDA, SFDA, NanoLab ve T.C. Sağlık Bakanlığı onayı sertifikalarına sahiptir.

hypnose markası banner

Toplamda 52 farklı aylık / yıllık lens seçeneği ve tüm ürünlerinde numarasız seçeneği bulunurken bir çok markasında da -0.50 / -7.00 arası miyopi için numaralı lens seçeneği bulunmaktadır.

Aynı zamanda ürünlerinin denenmesi ve uygun fiyat amacıyla bir çok lensini hem aylım hem yıllık şeklinde üretmektedir.

Hypnose Hollywood Serisi

Özel olarak tasarladığı Hollywood serisi de dünyanın en gerçekçi lenslerini üretmeyi başarmıştır. Hollywood serisindeki lensler 18 farklı renk tonuna ve dar pupil boşluğuna sahiptir. Bu yeni nesil lens üretim teknolojiyle birinin gözünüzde lens olduğunu anlaması için çıkarıp bakması gerekir.

Bir çok ürünü kendi patenti altında olduğu için başka markalarda benzeri ürünlerini bulamayabilirsiniz.

hypnose-markasi-hollywood-serisi-bannerTüm hypnose lens seçenekleri için tıklayın.