hypnose logo

Hypnose Markası Hakkında

Hypnose lens markası 2014 yılından beri kendine ait patentli, özel tasarım ve nokta boyama teknolojisi ile üretilen 29 farklı renge sahiptir. Tüm lenslerinde numaralı ve numarasız olmak üzere seçenekler sunmaktadır.

Renkli yumuşak kontakt lens kategorisinde ürünler üretmektedir. Bu ürünlerin hepsi yumuşak silikon bazlı bir madde olan Polymacon ile üretilmiştir. Diğer lenslere oranla gözünüzün daha fazla nefes almasını sağlar bu sayede gözünüzde kızarıklık ya da kuruluk yapmaz.

Üretim yeri Güney Kore olan Hypnose lens ürünleri tüm KFDA, ISO, CE, FDA, SFDA, NanoLab ve T.C. Sağlık Bakanlığı onayı sertifikalarına sahiptir.

hypnose markası banner

Toplamda 52 farklı aylık / yıllık lens seçeneği ve tüm ürünlerinde numarasız seçeneği bulunurken bir çok markasında da -0.50 / -7.00 arası miyopi için numaralı lens seçeneği bulunmaktadır.

Aynı zamanda ürünlerinin denenmesi ve uygun fiyat amacıyla bir çok lensini hem aylım hem yıllık şeklinde üretmektedir.

Hypnose Hollywood Serisi

Özel olarak tasarladığı Hollywood serisi de dünyanın en gerçekçi lenslerini üretmeyi başarmıştır. Hollywood serisindeki lensler 18 farklı renk tonuna ve dar pupil boşluğuna sahiptir. Bu yeni nesil lens üretim teknolojiyle birinin gözünüzde lens olduğunu anlaması için çıkarıp bakması gerekir.

Bir çok ürünü kendi patenti altında olduğu için başka markalarda benzeri ürünlerini bulamayabilirsiniz.

hypnose markası hollywood serisi banner

Tüm hypnose lens seçenekleri için tıklayın.

52 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Hypnose Adriana Aylık Lens

149,90
Hypnose adriana aylık lens numarasız seçenekleri ile Hypnose lens markasının en iyi gri lenslerinden biridir. Açık gri ve mavi renklerinde renkli yumuşak kontakt lens sınıfında olan hypnose adriana haresiz özelliği ile göz renginizi tamamen değiştirir.

Hypnose Adriana Yıllık Lens

299,90
Hypnose adriana yıllık lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile Hypnose lens markasının en iyi gri lenslerinden biridir. Açık gri ve mavi renginde renkli yumuşak kontakt lens sınıfında olan hypnose adriana haresiz özelliği ile göz renginizi tamamen değiştirir.

Hypnose Amber Aylık Lens

149,90
Hypnose amber aylık lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile Hypnose lens markasının en iyi kehribar ela lenslerinden biridir. Ela ve kehribar renklerinde renkli yumuşak kontakt lens sınıfında olan hypnose amber haresiz özelliği ile göz renginizi tamamen değiştirir. Hypnose amber kehribar ve ela rengi lensin en iyi tonlarına sahiptir.

Hypnose Amber Yıllık Lens

299,90
Hypnose amber yıllık lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile Hypnose lens markasının en iyi kehribar ela lenslerinden biridir. Ela ve kehribar renklerinde renkli yumuşak kontakt lens sınıfında olan hypnose amber haresiz özelliği ile göz renginizi tamamen değiştirir. Hypnose amber kehribar ve ela rengi göz lensinin en iyi tonlarına sahiptir.

Hypnose Azul Aylık Lens

149,90
Hypnose azul aylık lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile Hypnose lens markasının en iyi mavi lenslerinden biridir. Kraliyet mavisi tonlarında içten dışa doğru koyulaşan bir yapıya sahip. Renkli yumuşak kontakt lens sınıfında olan hypnose azul haresiz özelliği ile göz renginizi tamamen değiştirir. Hypnose azul mavisi ile en karanlık ortamlarda bile gözleriniz fark edilecek.

Hypnose Azul Yıllık Lens

299,90
Hypnose azul yıllık lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile Hypnose lens markasının en iyi mavi lenslerinden biridir. Kraliyet mavisi tonlarında içten dışa doğru koyulaşan bir yapıya sahip. Renkli yumuşak kontakt lens sınıfında olan hypnose azul haresiz özelliği ile göz renginizi tamamen değiştirir. Hypnose azul mavisi ile en karanlık ortamlarda bile gözleriniz fark edilecek.

Hypnose Dream Green Aylık Lens

149,90
Hypnose dream green aylık lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile Hypnose lens markasının en iyi yeşil lenslerinden biridir. Zümrüt yeşili tonlarındaki göz lensi çevrenizi büyüleyecek. Renkli yumuşak kontakt lens sınıfında olan hypnose dream green haresiz özelliği ile göz renginizi tamamen değiştirir. Hypnose dream green ile rüya gibi bir yeşil lense sahip olacaksınız.

Hypnose Dream Green Yıllık Lens

299,90
Hypnose dream green yıllık lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile Hypnose lens markasının en iyi yeşil lenslerinden biridir. Zümrüt yeşili tonlarındaki göz lensi çevrenizi büyüleyecek. Renkli yumuşak kontakt lens sınıfında olan hypnose dream green haresiz özelliği ile göz renginizi tamamen değiştirir. Hypnose dream green ile rüya gibi bir yeşil lense sahip olacaksınız.

Hypnose Efsane Aylık Lens

149,90
Hypnose efsane aylık lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile Hypnose lens markasının en farklı renkte lenslerinden biridir. Gri, Mavi ve Ela tonlarındaki göz lensiniz ile çevrenizi büyüleyeceksiniz. Hypnose efsane hareli özelliği orijinal göz renginizden ayırt edilemez. Herkes sizde bir farklılık olduğunu anlayacak ama kimse ne olduğunu bulamayacak.

Hypnose Efsane Yıllık Lens

299,90
Hypnose efsane yıllık lens numaralı ve numarasız seçenekleri ile Hypnose lens markasının en farklı renkli lenslerinden biridir. Gri, Mavi ve Ela tonlarındaki göz lensiniz ile çevrenizi büyüleyeceksiniz. Hypnose efsane hareli özelliği orijinal göz renginizden ayırt edilemez. Herkes sizde bir farklılık olduğunu anlayacak ama kimse ne olduğunu bulamayacak.

Hypnose Graphite Aylık Lens

149,90
Hypnose graphite aylık lens Yeşil ve Mavi tonlarındaki renkli göz lensi numarasız seçeneği ile sizi bekliyor. Hypnose graphite haresiz özelliği ile göz renginizi tamamen değiştirir. Yeşil ağırlıklı bu lens gözlerinize çok doğal ve soft bir  görünüm sunuyor.

Hypnose Graphite Yıllık Lens

299,90
Hypnose graphite yıllık lens Yeşil ve Mavi tonlarındaki renkli göz lensi numarasız seçeneği ile sizi bekliyor. Hypnose graphite haresiz özelliği ile göz renginizi tamamen değiştirir. Yeşil ağırlıklı bu lens gözlerinize çok doğal ve soft bir  görünüm sunuyor.