color vision logo

Color Vision Markası Hakkında

Color Vision markası hakkında tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Birinci sınıf kalite, stil ve rahatlık göz önünde bulundurularak renkli kontakt lenslerde üst düzey pazara hitap etmek için tasarlandı.

COLORVISION, zamana direnen ve bugün dünya çapında birçok markaya damgasını vuran tanınmış bir endüstri uzmanı olan Pförtner tarafından Brezilya'da üretilmektedir.

color vision markası hakkında-1

Aslen Almanya'dan olan Pförtner ailesi, II. Dünya Savaşı kurbanları için protez göz yapımında çalıştı ve böylece doğal irisi çoğaltma sanatında ustalaştı.

Onlarca yıldır Pförtner ailesi, üç nesildir aktarılan zanaatkarlık becerilerini kullanarak çalışıyor ve aynı zamanda renkli kontakt lensler dünyasındaki en son yenilikleri de kullanıyor.

Color Vision Renklerini Özel Kılan Nedir?

color vision markası hakkında-2

COLORVISION, pigmentleri gözle temastan uzak tutan, günlük 14 saatten fazla kullanım için güvenlik ve rahatlık sağlayan zanaatkar Pförtner tekniği kullanılarak yapılır.

Buna ek olarak COLORVISION, renkli alanın %20'sini şeffaf tutarak doğal göz rengiyle harmanlayarak kullanıcıya doğal bir görünüm kazandırır.

Üst Düzey Üretim Süreci

En üst düzeyde klinik ve güvenlik önlemleri ile üretilen, CE onaylı birinci sınıf bir aylık renkli kontakt lenstir. Brezilya, Porto Alegre'deki temiz odalarımızda, son ürünümüzün sterilliğini sağlamak için katı üretim prosedürleri uyguluyoruz.

color vision markası hakkında-3

Ayrıca, kalite açısından her bir lensi ayrı ayrı test ediyor ve sürekli uyum testleri gerçekleştiriyoruz. COLORVISION aylık renkli kontakt lensler tamamen doğal kaynaklardan elde edilen boyalar kullanılarak üretilmektedir.

Color Vision Renkli Lensleri

Ela / Mavi / Yeşil / Gri / Koyu Gri / Gri Mavi

Gösterilen sonuç sayısı: 9

Color Vision 3 Al 2 Öde

479,80
Color Vision 3 al 2 öde uygun lens fiyatları kampanyası arayanlara özel. Numarasız ve numaralı hareli aylık lenslere daha az ödeyerek daha çok tasarruf edebilirsiniz

Color Vision Ela Lens

219,90
Color Vision ela lens hareli numarasız ve yüksek derece numaralı lenslere sahiptir. Color Vision hazel olarak da bilinen lens -15.00 numaraya kadar miyop, +12.00'ye kadar hipermetrop numaralı desteği sunar.

Color Vision Gri Lens

219,90
1 Alana 1 Bedava Kampayasının bitimine Color Vision gri lens hareli numarasız ve yüksek derece numaralı lenslere sahiptir. Color Vision gray olarak da bilinen lens -15.00 numaraya kadar miyop, +12.00'ye kadar hipermetrop numaralı desteği sunar.

Color Vision Gri Mavi Lens

219,90
1 Alana 1 Bedava Kampayasının bitimine Color Vision gri mavi lens numarasız ve yüksek derece numaralı lenslere sahiptir. Color Vision gray blue lens olarak da bilinen lens -15.00 numaraya kadar miyop, +12.00'ye kadar hipermetrop numaralı desteği sunar. Numarasız lens için SPH seçimini boş bırakın.

Color Vision Koyu Gri Lens

219,90
1 Alana 1 Bedava Kampayasının bitimine Color Vision koyu gri lens hareli numarasız ve yüksek derece numaralı lenslere sahiptir. Color Vision dark gray lens olarak da bilinen lens -15.00 numaraya kadar miyop, +12.00'ye kadar hipermetrop numaralı desteği sunar.

Color Vision Mavi Lens

219,90
1 Alana 1 Bedava Kampayasının bitimine Color Vision mavi lens hareli numarasız ve yüksek derece numaralı lenslere sahiptir. Color Vision blue lens olarak da bilinen lens -15.00 numaraya kadar miyop, +12.00'ye kadar hipermetrop numaralı desteği sunar.

Color Vision Numaralı Hareli Aylık Lens

219,90
Color Vision numaralı hareli aylık lens yüksek derece numaralı lenslere sahiptir. -15.00 numaraya kadar miyop, +12.00'ye kadar hipermetrop numaralı desteği sunar. Tasarımı Alman Pförtner firmasına ait olan Color Vision özel tasarım renkleri ile koyu renk gözlerde bile belirgin değişiklik sağlarsınız.

Color Vision Numarasız Hareli Aylık Lens

219,90
Color Vision numarasız hareli aylık lens tasarımı Alman Pförtner firmasına ait olan Color Vision özel tasarım hareli renkleri ile koyu renk gözlerde bile belirgin değişiklik sağlar. 10 yıldır 12 ülkede hizmet veren Color Vision lensleri binlerce kullanıcısına hizmet vermektedir.

Color Vision Yeşil Lens

219,90
1 Alana 1 Bedava Kampayasının bitimine Color Vision yeşil lens hareli numarasız ve yüksek derece numaralı lenslere sahiptir. Color Vision green olarak da bilinen lens -15.00 numaraya kadar miyop, +12.00'ye kadar hipermetrop numaralı desteği sunar.