Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

color vision logo

Color Vision Markası Hakkında

Color Vision markası hakkında tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Birinci sınıf kalite, stil ve rahatlık göz önünde bulundurularak renkli kontakt lenslerde üst düzey pazara hitap etmek için tasarlandı.

COLORVISION, zamana direnen ve bugün dünya çapında birçok markaya damgasını vuran tanınmış bir endüstri uzmanı olan Pförtner tarafından Brezilya'da üretilmektedir.

color vision markası hakkında-1

Aslen Almanya'dan olan Pförtner ailesi, II. Dünya Savaşı kurbanları için protez göz yapımında çalıştı ve böylece doğal irisi çoğaltma sanatında ustalaştı.

Onlarca yıldır Pförtner ailesi, üç nesildir aktarılan zanaatkarlık becerilerini kullanarak çalışıyor ve aynı zamanda renkli kontakt lensler dünyasındaki en son yenilikleri de kullanıyor.

Color Vision Renklerini Özel Kılan Nedir?

color vision markası hakkında-2

COLORVISION, pigmentleri gözle temastan uzak tutan, günlük 14 saatten fazla kullanım için güvenlik ve rahatlık sağlayan zanaatkar Pförtner tekniği kullanılarak yapılır.

Buna ek olarak COLORVISION, renkli alanın %20'sini şeffaf tutarak doğal göz rengiyle harmanlayarak kullanıcıya doğal bir görünüm kazandırır.

Üst Düzey Üretim Süreci

En üst düzeyde klinik ve güvenlik önlemleri ile üretilen, CE onaylı birinci sınıf bir aylık renkli kontakt lenstir. Brezilya, Porto Alegre'deki temiz odalarımızda, son ürünümüzün sterilliğini sağlamak için katı üretim prosedürleri uyguluyoruz.

color vision markası hakkında-3

Ayrıca, kalite açısından her bir lensi ayrı ayrı test ediyor ve sürekli uyum testleri gerçekleştiriyoruz. COLORVISION aylık renkli kontakt lensler tamamen doğal kaynaklardan elde edilen boyalar kullanılarak üretilmektedir.

Color Vision Renkli Lensleri

Ela / Mavi / Yeşil / Gri / Koyu Gri / Gri Mavi