arcobaleno logo

Arcobaleno Markası Hakkında

Arcobaleno markası hakkında tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Arcobaleno Renkli Lens 3 farklı seri ve 12 farklı renk ile güzelliğinize güzellik katacak.

Arcobaleno Renkli Lensler içeriğinde %38 su barındırır ve bu sayede gözde kuruluk hissi, yaşarma, yanma veya batma gibi şikayetler oluşmaz. Arcobaleno Lensler kullanımı en kolay ve en yumuşak renkli lensler arasında yer almaktadır.

Arcobaleno Renkli Lensler

Arcobaleno Lensler’in en büyük avantajı kullanımı rahat, kolay ve rahatsız edici olmaması. Lenslerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra ekonomik olması Arcobaleno lenslerin hepsini ulaşılabilir kılıyor, farklı renk seçenekleriyle her gün farklı bir renk sizin olabilir.

Arcobaleno Lenslerin kullanım süresi 3 aydır. Açılışından 3 ay sonrası kullanımı tavsiye edilmez. Lenslerinizi her gün takıp çıkarmalısınız. Arcobaleno lensler ile uyumanız tavsiye edilmez, her gece yatmadan önce çıkarıp “lens solüsyonu” içerisinde bekletmelisiniz.

arcobaleno lens banner

Arcobaleno Lenslerin Kullanım Şekli

Arcobaleno lenslerde derece olmamasına rağmen lenslerinizi sağ ve sol olarak ayırmalı, sağ ve sol lensleri karıştırmadan takmalısınız. Karışıklık durumunda yaşarma, yanma, batma veya nadiren de olsa bulanık görme sorunu oluşabilir.

Lenslerinizi “düz” taktığınızdan emin olmalısınız, ters takılan lensler gözde yaşarma, yanma, batma, kızarıklık ve bulanık görme gibi sorunlara yol açabilir. Lenslerinizin düz olup olmadığını anlamak için lensinizi parmağınıza koyun ve kenarlarının dışa doğru baktığından emin olun.

Arcobaleno Lens Serileri

ARCOBALENO ROMANTİC SERİSİ

Arcobaleno Romantic serisi doğal bir görünüm isteyen, gözümde lens olduğu belli olmasın isteyenlerin vazgeçilmez tercihi. Arcobaleno Romantic serisi 6 adet doğal ve gerçek görünüme en yakın renklerden oluşuyor. Arcobaleno romantic serisi haresizdir.

Arcobaleno Romantic Serisi Renkleri

Romantic Brown / Romantic Green / Romantic Gray / Romantic BlueRomantic Light Blue / Romantic Green Hazel

ARCOBALENO BEAUTY SERİSİ

Arcobaleno Beauty Serisi göz alıcı renkleri ile “ben buradayım” mesajını net bir şekilde veren 3 muhteşem renkten oluşur. Arcobaleno Beuaty Serisi harelidir.

Arcobaleno Beauty Serisi Renkleri

Beauty Gray / Beauty Green / Beauty Blue

ARCOBALENO GRAY SERİSİ

Arcobaleno Gray Serisi 2 hareli 1’de haresiz renkten oluşan ve güzelliğinize güzel katacak 3 harika renkli lensten oluşur.

Arcobaleno Gray Serisi Renkleri

Gray Blue / Gray Green / Gray Shadow

14 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Arcobaleno 3 Al 2 Öde

417,00
Arcobaleno 3 al 2 öde kampanyası ile uygun fiyatlı lens almış olursunuz. Bu kampanya ile 3 ürüne 2 ürün fiyatı kadar ödeme yaparsınız. Arcobaleno numarasız aylık lensler 3 farklı seri ve 12 farklı renk ile güzelliğinize güzellik katacak.

Arcobaleno Beauty Blue Lens

139,00
Arcobaleno Beauty Blue lens canlı mavi görünümünde Arcobaleno Beauty serisinin 3 lensinden biridir. Hareli lens yapısı nedeniyle gözlerinizin büyük görünmesini sağlayarak, daha genç görünmenize olanak tanır.

Arcobaleno Beauty Gray Lens

139,00
Arcobaleno Beauty Gray lens koyu gri görünümünde Arcobaleno Beauty serisinin 3 lensinden biridir. Hareli lens yapısı nedeniyle gözlerinizin büyük görünmesini sağlayarak, daha genç görünmenize olanak tanır.

Arcobaleno Beauty Green Lens

139,00
Arcobaleno Beauty Green lens koyu yeşil görünümünde Arcobaleno Beauty serisinin 3 lensinden biridir. Hareli lens yapısı nedeniyle gözlerinizin büyük görünmesini sağlayarak, daha genç görünmenize olanak tanır.

Arcobaleno Gray Green Lens

139,00
Arcobaleno Gray Green lens donuk yeşil görünümünde Arcobaleno Gray serisinin 3 lensinden biridir. Haresiz lens yapısı nedeniyle gözlerinizde sade ve duru bir görünüş sağlar.

Arcobaleno Gray Mavi Lens

139,00
Arcobaleno gray mavi lens buz mavisi görünümünde Arcobaleno Gray serisinin 3 lensinden biridir. Haresiz lens yapısı nedeniyle gözlerinizde sade ve duru bir görünüş sağlar.

Arcobaleno Gray Shadow Lens

139,00
Arcobaleno Gray Shadow lens gölgeli gri görünümünde Arcobaleno Gray serisinin 3 lensinden biridir. Haresiz lens yapısı nedeniyle gözlerinizde sade ve duru bir görünüş sağlar.

Arcobaleno Numarasız Aylık Lensler

139,00
Arcobaleno numarasız aylık lensler 3 farklı seri ve 12 farklı renk ile güzelliğinize güzellik katıyor. Hareli ve haresiz olmak üzere ürünlerinin tümü uygun fiyatlı ve kullanımı kolaydır.

Arcobaleno Romantic Blue Lens

139,00
Arcobaleno Romantic Blue lens mavi ela görünümünde Arcobaleno Romantic serisinin 6 lensinden biridir. Haresiz lens yapısı nedeniyle gözlerinizde sade ve duru bir görünüş sağlar.

Arcobaleno Romantic Brown Lens

139,00
Arcobaleno Romantic Brown lens kahverengi görünümünde Arcobaleno Romantic serisinin 6 lensinden biridir. Haresiz lens yapısı nedeniyle gözlerinizde sade ve duru bir görünüş sağlar.

Arcobaleno Romantic Gray Lens

139,00
Arcobaleno Romantic Gray lens gri ela görünümünde Arcobaleno Romantic serisinin 6 lensinden biridir. Haresiz lens yapısı nedeniyle gözlerinizde sade ve duru bir görünüş sağlar.

Arcobaleno Romantic Green Hazel Lens

139,00
Arcobaleno Romantic Green Hazel lens yeşil kahverengi görünümünde Arcobaleno Romantic serisinin 6 lensinden biridir. Haresiz lens yapısı nedeniyle gözlerinizde sade ve duru bir görünüş sağlar.