Gösterilen sonuç sayısı: 6

Hypnose Majesty Verde Yıllık Lens

474,99
Hypnose majesty verde yıllık lens numarasız seçeneği ile hypnose majesty serisinin en iyi ürünlerinden biri olup kahverengi ve yeşil geçişi ile gözünüzde bütünlük sağlayacaktır.  Majesty serisinin damarlı yapısı ile doğallığına inanamayacaksınız. Artık dümdüz yeşil tonlar yok. Bir defa gözlerinize bakanın tekrar bakmak isteyeceği yeşil tonlarında bir lens. Hypnose Majesty Verde lensi özel nokta boyama teknolojisi ile üretildiği için gözünüzde orijinal göz renginiz gibi durur. Göz bebeği ışığa duyarlı, ışıkta göz bebekleri hızlı büyüyüp küçülen kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Majesty Blue Yıllık Lens

474,99
Hypnose majesty blue yıllık lens numarasız seçeneği ile hypnose majesty serisinin en iyi mavi lenslerinden biridir. Majesty serisinin damarlı yapısı ile doğallığına inanamayacaksınız. Artık dümdüz mavi tonlar yok. Bir defa gözlerinize bakanın tekrar bakmak isteyeceği mavi tonlarında bir lens. Hypnose Majesty Blue lensi özel nokta boyama teknolojisi ile üretildiği için gözünüzde orijinal göz renginiz gibi durur. Göz bebeği ışığa duyarlı, ışıkta göz bebekleri hızlı büyüyüp küçülen kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Majesty Brown Yıllık Lens

474,99
Hypnose majesty brown yıllık lens numarasız seçeneği ile hypnose majesty serisinin en iyi kahverengi  ve bal geçişli lenslerinden biridir. Majesty serisinin damarlı yapısı ile doğallığına inanamayacaksınız. Artık dümdüz kahverengi tonlar yok. Bir defa gözlerinize bakanın tekrar bakmak isteyeceği kahve ve bal tonlarında bir lens. Hypnose Majesty Brown lensi özel nokta boyama teknolojisi ile üretildiği için gözünüzde orijinal göz renginiz gibi durur. Göz bebeği ışığa duyarlı, ışıkta göz bebekleri hızlı büyüyüp küçülen kullanıcılar için tasarlanmıştır.    

Majesty Green Yıllık Lens

474,99
Hypnose majesty green yıllık lens numarasız seçeneği ile hypnose majesty serisinin en iyi yeşil lenslerinden biridir. Majesty serisinin damarlı yapısı ile doğallığına inanamayacaksınız. Artık dümdüz yeşil tonlar yok. Bir defa gözlerinize bakanın tekrar bakmak isteyeceği yeşil tonlarında bir lens. Hypnose Majesty Green lensi özel nokta boyama teknolojisi ile üretildiği için gözünüzde orijinal göz renginiz gibi durur. Göz bebeği ışığa duyarlı, ışıkta göz bebekleri hızlı büyüyüp küçülen kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Majesty Grey Yıllık Lens

474,99
Hypnose majesty grey yıllık lens numarasız seçeneği ile hypnose majesty serisinin en iyi gri lenslerinden biridir. Majesty serisinin damarlı yapısı ile doğallığına inanamayacaksınız. Artık dümdüz gri tonlar yok. Bir defa gözlerinize bakanın tekrar bakmak isteyeceği gri tonlarında bir lens. Hypnose Majesty Grey lensi özel nokta boyama teknolojisi ile üretildiği için gözünüzde orijinal göz renginiz gibi durur. Göz bebeği ışığa duyarlı, ışıkta göz bebekleri hızlı büyüyüp küçülen kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Majesty Silver Yıllık Lens

474,99
Hypnose majesty silver yıllık lens numarasız seçeneği ile hypnose majesty serisinin en iyi açık kahve, krem ve gri geçişli lenslerinden biridir. Majesty serisinin damarlı yapısı ile doğallığına inanamayacaksınız. Artık dümdüz tonlar yok. Bir defa gözlerinize bakanın tekrar bakmak isteyeceği kahve-krem-gri tonlarında bir lens. Hypnose Majesty Silver lensi özel nokta boyama teknolojisi ile üretildiği için gözünüzde orijinal göz renginiz gibi durur. Göz bebeği ışığa duyarlı, ışıkta göz bebekleri hızlı büyüyüp küçülen kullanıcılar için tasarlanmıştır.