Gösterilen sonuç sayısı: 8

Labella Exclusive Channel Blue Lens

199,90
Labella exclusive channel blue lens mavinin en iyi tonlarına sahip bu göz lensi göz renginizi tamamen değiştirmek için göz bebeği alanı küçük olarak tasarlanmıştır. Çizgili ve haresiz yapısı ile diğer lenslerin tasarımından ayrılmaktadır.

Labella Exclusive Channel Brown Lens

199,90
Labella exclusive channel brown lens kahverenginin en iyi tonlarına sahip bu göz lensi göz renginizi tamamen değiştirmek için göz bebeği alanı küçük olarak tasarlanmıştır. Çizgili ve haresiz yapısı ile diğer lenslerin tasarımından ayrılmaktadır.

Labella Exclusive Channel Gray Lens

199,90
Labella exclusive channel gray lens grinin en iyi tonlarına sahip bu göz lensi göz renginizi tamamen değiştirmek için göz bebeği alanı küçük olarak tasarlanmıştır. Çizgili ve haresiz yapısı ile diğer lenslerin tasarımından ayrılmaktadır.

Labella Exclusive Channel Green Lens

199,90
Labella exclusive channel green lens yeşilin en iyi tonlarına sahip bu göz lensi göz renginizi tamamen değiştirmek için göz bebeği alanı küçük olarak tasarlanmıştır. Çizgili ve haresiz yapısı ile diğer lenslerin tasarımından ayrılmaktadır.

Labella Exclusive Dark Blue Lens

199,90
Labella exclusive dark blue lens koyu mavinin en iyi tonlarına sahip bu göz lensi çizgili ve haresiz yapısı ile diğer lenslerin tasarımından ayrılmaktadır. Yumuşak renkli kontakt lens sınıfında yer almaktadır.

Labella Exclusive Dark Brown Lens

199,90
Labella exclusive dark brown lens koyu kahverenginin en iyi tonlarına sahip bu göz lensi çizgili ve haresiz yapısı ile diğer lenslerin tasarımından ayrılmaktadır.

Labella Exclusive Dark Gray Lens

199,90
Labella exclusive dark gray lens koyu grinin en iyi tonlarına sahip bu göz lensi çizgili ve haresiz yapısı ile diğer lenslerin tasarımından ayrılmaktadır. Yumuşak renkli kontakt lens sınıfında yer almaktadır.

Labella Exclusive Dark Green Lens

199,90
Labella exclusive dark green lens koyu yeşilin en iyi tonlarına sahip bu göz lensi çizgili ve haresiz yapısı ile diğer lenslerin tasarımından ayrılmaktadır. Yumuşak renkli kontakt lens sınıfında yer almaktadır.